Kauçuk Hortum

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Kumlama Alıcı-Verici Hortumları (Vakum)
  KULLANIM ALANLARI : Her türlü kum emme ve boşaltma işlerinde ve tahliyesinde   SERTİFİKALAR : Hortumlar TSE markalıdır. TS5928 EN ISO 3861   KONTRÜKSİYON  Alt : Aşınma mukavemeti yüksek, siyah, kalın, düz  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, iletken bakır tel, katlararası çelik tel Üst : SBR/NR, siyah, sürtünmeye ve iklim şartlarına dayanıklı ..
Flanşlı Akaryakıt Hortumları (Ağır Tip)
  KULLANIM ALANLARI : Ham ve diğer petrol ürünlerinin dolum ve boşaltımında tanker ve diğer araçlarda bağlantı sağlama işlerinde kullanılmaktadır. Flanşlar ve çelik tel özel bir sistemle hortumla bağlanmıştır.   SERTİFİKALAR : Hortumlar TSE markalıdır. TS3916 A TÜR 1   KONTRÜKSİYON  Alt : NBR, siyah, özel biçimde alt kata kaynaştırılmış flanşlar,  Takviye : Kord bezi, spiral çelik tel, çapraz örgülü iki bakır tel  Üst : CR, siyah, ..
Spiralli Su Emici Hortumlar
  KULLANIM ALANLARI : Tahliye pompalarında verici hortum olarak kullanılmaktadır. Kolay taşıma ve depolamaya uygun olarak hazırlanmıştır.   Sertifikalar : Hortumlar TSE markalıdır. TS 5365   KONTRÜKSİYON  Alt : SBR/NR siyah, parlak  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi  Üst : SBR siyah, her türlü iklim şartlarına dayanıklı ..
Asit ve Baz Verici Hortumlar
  KULLANIM ALANLARI : Sanayi tesislerinde, asit depolarında çeşitli asit, baz ve kimyevi madde tahliye (Yağsız içerikli)   KİMYASAL DAYANIM TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ (TABLO 1)   KONTRÜKSİYON  Alt : Özel sentetik kauçuk karışımı, siyah,düz  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, iletken bakır tel Üst : EPDM, siyah, düz, baskılı şeritli, aşınmaya ve her türlü iklim şartlarına dayanıklı ..
Kumlama Hortumları
  KULLANIM ALANLARI : Her türlü kumlama işlerinde ve tahliyesinde, tüm beton ve metal yüzeylerin kum püskürtülerek temizlenmesi ve parlatılması işlerinde   SERTİFİKALAR : Hortumlar TSE markalıdır. TS5928 EN ISO 3861   KONTRÜKSİYON Alt : Aşınma mukavemeti yüksek, siyah, kalın, düz Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, iletken bakır tel Üst : SBR/NR, siyah, sürtünmeye ve iklim şartlarına dayanıklı ..
Bezli Buhar Hortumları
  KULLANIM ALANLARI : İnşaat, tersane, makina ve buhar devrelerinde , tahliye ve temizlik gibi işlemlerde   SERTİFİKALAR : Hortumlar TSE markalıdır. TS2149 SINIF 1 / TİP 1   KONTRÜKSİYON  Alt : EPDM, siyah, düz  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi  Üst : EPDM, siyah, kılcal delikli ..
Telli Su Alıcı-Verici Hortumlar
  KULLANIM ALANLARI : Sanayi, inşaat tarımın ağır uygulama şartlarına elverişli sağlam ve esnek alıcı ve verici hortumdur.   KONTRÜKSİYON  Alt : SBR/NR siyah, atık suya dayanıklı ( 5 to 9 pH ) Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, katlararası gömülü çelik tel Üst : SBR siyah, düz, hava şartlarına ve aşınmaya dayanıklı ..
Kimyevi Madde Alıcı-Verici Hortum
  KULLANIM ALANLARI : Sanayi tesislerinde, solvent depolarında çeşitli asit ve kimyevi madde tahliye ve emme işlerinde.   KİMYASAL DAYANIM TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ (TABLO 2)   KONTRÜKSİYON  Alt : CSM, siyah,düz  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, iletken bakır tel (katlararası çelik tel)  Üst : CR, siyah, düz, sürtünmeye ve kimyevi maddelere dayanıklı ..
Beton - Çimento Alıcı-Verici Hortumlar
  KULLANIM ALANLARI : Çimento fabrikalarında ve silolarındaq her türlü beton ve çimento (emme), nakletme ve dökme işlerinde   KONTRÜKSİYON  Alt : Sentetik ve doğal kauçuk karışımı, siyah,düz  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, iletken bakır tel (katlararası çelik tel)  Üst : SBR, siyah, sürtünmeye ve iklim şartlarına dayanıklı ..
  KULLANIM ALANLARI : Maden ocaklarında ve yüksek basınç ve azami servis gerektiren uygulamalarda kullanılan, sağlam uzun ömürlü hortumlardır.   KONTRÜKSİYON  Alt : SBR, siyah, yağa dayanıklı, sentetik nitril kauçuk  Takviye : Yüksek mukavemetli çelik tel örgü  Üst : SBR, sarı, sürtünmeye, aşınmaya ve her türlü iklim şartlarına dayanıklı ..
Kimyevi Madde Verici Hortum
  KULLANIM ALANLARI : Sanayi tesislerinde, solvent depolarında çeşitli asit ve kimyevi madde tahliye işlerinde.   KİMYASAL DAYANIM TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ (TABLO 2)   KONTRÜKSİYON  Alt : CSM, siyah,düz  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, iletken bakır tel  Üst : CR, siyah, düz, sürtünmeye ve kimyevi maddelere dayanıklı ..
Beton - Çimento Verici Hortumlar
  KULLANIM ALANLARI : Çimento fabrikalarında her türlü beton ve çimento nakil işlerinde kullanılan yüksek aşınma mukavemeti olan hortum   KONTRÜKSİYON  Alt : Sentetik ve doğal kauçuk karışımı, siyah,düz  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, iletken bakır tel  Üst : SBR, siyah, sürtünmeye ve iklim şartlarına dayanıklı ..
Hava Pompa Hortumları
  KULLANIM ALANLARI : Esas olarak servis istasyonlarındaki hava pompalarında ve tazyikli hava uygulamlarında kullanılmaktadır.   SERTİFİKALAR : Hortumlar TSE markalıdır. TS 745 EN ISO 2398   KONTRÜKSİYON  Alt : SBR/NBR, siyah, düz  Takviye : Yüksek mukavemetli tekstil örgü  Üst : SBR/NBR, siyah, düz, iklim şartlarına ve aşınmaya dayanıklı ..
Solvent Alıcı-Verici Hortum
  KULLANIM ALANLARI : Kimya sanayiinde toluol, xylol ve benzeri solvent ve kimyevi madde tahliye ve emme işlerinde   KİMYASAL DAYANIM TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ (TABLO 3)   KONTRÜKSİYON  Alt : Özel XLPE katı kauçuk katlar ile vulkanize edilmiş, siyah  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, iletken bakır tel, katlararası çelik tel Üst : Yağlı ortama dayanıklı CR, siyah, düz, aşınmaya, ısıya, solvent ve kimyevi maddelere dayanıklı ..
Katlanabilir Silobas Hortumu
  KULLANIM ALANLARI : İnce, kolay taşınabilir, çimento, kum gibi aşındırıcı maddelerin pnömatik ve hidrolik naklinde   KONTRÜKSİYON  Alt : Sentetik ve doğal kauçuk karışımı, aşınmaya dayanıklı, siyah, düz  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, gömülü bakır tel  Üst : SBR, siyah, sürtünmeye ve iklim şartlarına dayanıklı ..