Kauçuk Hortum

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
  KULLANIM ALANLARI : Maden ocaklarında ve yüksek basınç ve azami servis gerektiren uygulamalarda kullanılan, sağlam uzun ömürlü hortumlardır.   KONTRÜKSİYON  Alt : SBR, siyah, yağa dayanıklı, sentetik nitril kauçuk  Takviye : Yüksek mukavemetli çelik tel örgü  Üst : SBR, sarı, sürtünmeye, aşınmaya ve her türlü iklim şartlarına dayanıklı ..
Kimyevi Madde özel solvent Verici Hortum
  KULLANIM ALANLARI : Sanayi tesislerinde, solvent depolarında çeşitli asit ve kimyevi madde tahliye işlerinde.   KİMYASAL DAYANIM TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ (TABLO 3)   KONTRÜKSİYON  Alt : CSM, siyah,düz  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, iletken bakır tel  Üst : CR, siyah, düz, sürtünmeye ve kimyevi maddelere dayanıklı xlpe ..
Beton - Çimento Verici Hortumlar
  KULLANIM ALANLARI : Çimento fabrikalarında her türlü beton ve çimento nakil işlerinde kullanılan yüksek aşınma mukavemeti olan hortum   KONTRÜKSİYON  Alt : Sentetik ve doğal kauçuk karışımı, siyah,düz  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, iletken bakır tel  Üst : SBR, siyah, sürtünmeye ve iklim şartlarına dayanıklı ..
Hava Pompa Hortumları
  KULLANIM ALANLARI : Esas olarak servis istasyonlarındaki hava pompalarında ve tazyikli hava uygulamlarında kullanılmaktadır.   SERTİFİKALAR : Hortumlar TSE markalıdır. TS 745 EN ISO 2398   KONTRÜKSİYON  Alt : SBR/NBR, siyah, düz  Takviye : Yüksek mukavemetli tekstil örgü  Üst : SBR/NBR, siyah, düz, iklim şartlarına ve aşınmaya dayanıklı ..
Solvent Alıcı-Verici Hortum
  KULLANIM ALANLARI : Kimya sanayiinde toluol, xylol ve benzeri solvent ve kimyevi madde tahliye ve emme işlerinde   KİMYASAL DAYANIM TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ (TABLO 3)   KONTRÜKSİYON  Alt : Özel XLPE katı kauçuk katlar ile vulkanize edilmiş, siyah  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, iletken bakır tel, katlararası çelik tel Üst : Yağlı ortama dayanıklı CR, siyah, düz, aşınmaya, ısıya, solvent ve kimyevi maddelere dayanıklı ..
Katlanabilir Silobas Hortumu
  KULLANIM ALANLARI : İnce, kolay taşınabilir, çimento, kum gibi aşındırıcı maddelerin pnömatik ve hidrolik naklinde   KONTRÜKSİYON  Alt : Sentetik ve doğal kauçuk karışımı, aşınmaya dayanıklı, siyah, düz  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, gömülü bakır tel  Üst : SBR, siyah, sürtünmeye ve iklim şartlarına dayanıklı ..
Gıda Alıcı-Verici Hortumlar
  KULLANIM ALANLARI : İsteğe göre, her türlü alkollü içecek, yağlı gıda ve içme suyunun nakil ve emişlerinde kullanılır.   FDA (Gıda) Normlarına Uygun Olarak Üretilmektedir   KONTRÜKSİYON  Alt : NR/NBR, beyaz, düz, gıda tüzüğüne uygun  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, katlararası çelik tel  Üst : NR/EPDM, NBR/PVC/SBR kırmızı veya mavi, aşınmaya ve her türlü iklim şartlarına dayanıklı ..
Kompresör Hortumları (Hafif Tip)
  KULLANIM ALANLARI : Çalışma basınçlarına göre maden ocaklarında, endüstri ve inşaat için kullanışlı, sağlam ve kırılmaya dayanıklı hava hortumları.   SERTİFİKALAR : Hortumlar TSE markalıdır. TS745 EN ISO2398   KONTRÜKSİYON  Alt : SBR/NBR, siyah, su ve yağ buharı ihtiva eden basınçlı havaya dayanıklı  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi  Üst : SBR/NBR, siyah, düz, iklim şartlarına, ezilmeye ve aşınmaya dayanıklı ..
Solvent Verici Hortum
  KULLANIM ALANLARI : Kimya sanayiinde toluol, xylol ve benzeri solvent ve kimyevi madde tahliye işlerinde   KİMYASAL DAYANIM TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ (TABLO 3)   KONTRÜKSİYON  Alt : Özel XLPE katı kauçuk katlar ile vulkanize edilmiş, siyah  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, iletken bakır tel Üst : Yağlı ortama dayanıklı CR, siyah, düz, aşınmaya, ısıya, solvent ve kimyevi maddelere dayanıklı ..
  KULLANIM ALANLARI : Beton ve çimento dökümlerinde gaz ve hava kabarcığını önleyen hortum   KONTRÜKSİYON  Alt : SBR, siyah, düz ve sert  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi  Üst : SBR/NR, siyah, sürtünmeye ve iklim şartlarına dayanıklı ..
Bezli Su Hortumları (Hafif Tip)
  KULLANIM ALANLARI : Çalışma basınçlarına göre sanayi, inşaat, tarım ve spor alanları gibi su nakledilmesi gereken tüm işlerde kullanılabilir.   SERTİFİKALAR : Hortumlar TSE markalıdır. TS2420 ISO 1403   KONTRÜKSİYON  Alt : SBR/NR siyah neme dayanıklı  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi  Üst : SBR siyah hava şartlarına ve aşınmaya dayanıklı   TEKNİK ÖZELLİKLER (HAFİF TİP)  ..
Gıda Verici Hortum
  KULLANIM ALANLARI : İsteğe göre, her türlü alkollü içecek, yağlı gıda ve içme suyunun taşınma ve nakliyesinde kullanılır.   FDA (Gıda) Normlarına Uygun Olarak Üretilmektedir   KONTRÜKSİYON Alt : NR/NBR, beyaz, düz, gıda tüzüğüne uygun  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi  Üst : NR/EPDM, NBR/PVC/SBR kırmızı veya mavi, aşınmaya ve her türlü iklim şartlarına dayanıklı ..
Kompresör Hortumları (Orta Tip)
  KULLANIM ALANLARI : Çalışma basınçlarına göre maden ocaklarında, endüstri ve inşaat için kullanışlı, sağlam ve kırılmaya dayanıklı hava hortumları.   SERTİFİKALAR : Hortumlar TSE markalıdır. TS745 EN ISO2398   KONTRÜKSİYON  Alt : SBR/NBR, siyah, su ve yağ buharı ihtiva eden basınçlı havaya dayanıklı  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi  Üst : SBR/NBR, siyah, düz, iklim şartlarına, ezilmeye ve aşınmaya dayanıklı ..
Akaryakıt Alıcı-Verici Hortum
KULLANIM ALANLARI : Depolardan tankerlere her nevi akaryakıt emme ve nakil işlerinde ve rafineri çalışmalarında kullanılan hortumlardır.   SERTİFİKALAR : Hortumlar TSE markalıdır. TS3916 B TÜR 1   KONTRÜKSİYON  Alt : NBR, siyah, iletken Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi, çelik tel, iletken bakır tel  Üst CR, siyah, aşınmaya, akaryakıta ve her türlü iklim şartlarına dayanıklı ..
Bezli Su Hortumları (Orta Tip)
  KULLANIM ALANLARI : Çalışma basınçlarına göre sanayi, inşaat, tarım ve spor alanları gibi su nakledilmesi gereken tüm işlerde kullanılabilir.   SERTİFİKALAR : Hortumlar TSE markalıdır. TS2420 ISO 1403   KONTRÜKSİYON  Alt : SBR/NR siyah neme dayanıklı  Takviye : Yüksek mukavemetli kord bezi  Üst : SBR siyah hava şartlarına ve aşınmaya dayanıklı ..